Творчий колектив "Вікторія"

А пісня — це душа. З усіх потреб потреба. Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша. Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

Велику роль у вихованні дітей відіграють вокальні гуртки. Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічного розвитку людини, духовно багатої, морально чистої і фізично досконалої. Саме музика знаходить дорогу до душі дитини, спонукає її до самовираження, знайомить із навколишнім світом.

З 2001 року в нашому закладі працює вокальний гурток "Вікторія". Метою діяльності гуртка є розвиток музичних здібностей та інтересів дітей, формування патріотичних почуттів засобами пісні. Участь у вокальному гуртку сприяє розвитку комунікативних навичок у дітей, а виступи на концертах є джерелом радості й натхнення. Дитина завжди буде успішна в тій діяльності, до якої в неї є природні здібності. Учасники вокального колективу "Вікторія" дуже обдаровані діти.

Гурток відвідує 30 дітей. На заняттях вони вивчають нові пісні, відпрацьовують чистоту інтонації, техніку володіння вокалом, сценічну майстерність, дикцію та виразність співу. Гуртківці розширюють кругозір, самореалізуються та підвищують свою самооцінку.

Неабиякий артистизм, яскрава самобутність і творче натхнення вихованців захоплюють глядачів на  святах: "День знань", "День працівників освіти", міський семінар директорів, новорічні свята, "Вечір зустрічі з випускниками минулих років", ювілейний вечір "Єднає душі танець" танцювального батьківського колективу "Сім'Я" та міських фестивалях "Різдвяна зірка", "Пісенний дивоцвіт", де наші вокалісти беруть активну участь.

У своєму здобутку вихованці колективу "Вікторія" мають багато грамот та дипломів.

Віктор Гюго стверджував: "Три фактори мають вирішальне значення в успішному розвитку кожного народу – літера, цифра і нота. Якщо літера існує для нас як засіб спілкування, цифра – для множення, то нота – для серця. Вона змушує працювати і розум, і душу, формує творчий дух і ціннісні орієнтації людини". Пісня у дитячому дзвін­коголоссі єднає, вчить перемагати, мріяти, любити Батьківщину, творити, відроджувати національні традиції, вселяє надію. Цьому й навчає своїх вихованців керівник колективу "Вікторія" Савченко Неля Григорівна.

Пісенний репертуар колективу дуже різноманітний.

Розмаїття милозвучних, радісних, сумних, патріотичних мелодій у виконанні учасників захоплює всіх присутніх гостей. Тридцять талантів різного віку демонструють відмінну акторську майстерність, креативність і вокальні здібності, дарують хороший настрій та радість, теплі посмішки. Діти вдячні батькам, педагогам, ровесникам за щирі оплески та підтримку.