Творчий колектив "Вікторія"

Музика

Музика, як казка, музика — жива.

І не треба серцю будь-які слова.

В музиці — найвищі ніжні почуття.

В ній любов і туга, та саме життя.

Музика, як море, то штормить, то ні.

Там знаходить серце рятівні вогні.

Музика, як сонце, гріє нам серця,

Їй нема початку і нема кінця.

І чого не зможеш словом досягти,

В музиці розкажеш щиру правду ти.

В 2001р на базі ЗШ№7 вчителем музики Савченко Н.Г. створюється вокальний колектив «ВІКТОРІЯ» За час існування, в колективі вокалом займалися 60 учнів.

Репертуар різноманітний: українські народні пісні, пісні сучасних українських композиторів і виконавців.

«Вікторія» є постійним учасником загальношкільних свят: «Свято першого дзвоника», «День вчителя», «Зимові вечорниці», «8 Березня», «Свято останнього дзвоника», «Вечори зустрічі з випускниками»  міські семінари та інші.

Творчий колектив «Вікторія» є переможцями міського фестивалю «Різдвяна зірка» учасниками міських фестивалів: «Пісенний дивоцвіт», «Пісня у воєнній шинелі».

«Вікторія» виховала вокалістів які продовжують після закінчення школи займатися вокалом це Анаіт  Погосян  Олександр Сердюк.

Анаіт Погосян переможниця українського телепроекту «Караоке на майдані» друге місце в телепроекті «Шанс». Після закінчення школи учасниця «Супер зірка» Зараз навчається в Київській академії мистецтв на вокальному відділені.

Сердюк Олександр свої виступи дарує на міських святкових концертах.

Зараз у колективі займаються 16 учнів. Колектив у постійному творчому пошуку. Виховує майбутніх зірочок.

greenfs_14