Наші публікації

1.   Така солодка німецька.

Тимоніна Т.С., вчитель німецької мови Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7/ «Німецька мова в школі», видавнича група «Основа», №10 (22) жовтень 2010р.

2.   Міс Великобританія.

Ковтун О.М., вчитель англійської мови Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7/ «Англійська мова та література», видавнича група «Основа», №33 (295) листопад 2010р.

3.   Меню бібліотечних порад.

Ткаченко Г.П., бібліотекар Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7/ «Шкільний бібліотекар», видавнича група «Основа», №7 липень 2011р.

4.   Навчаємо та виховуємо разом (педагогічно – батьківський проект)

Пивоварова Ю.М., директор Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7/ «Виховна робота в школі», видавнича група «Основа», №7 (80)липень 2011р.

5.   Збірник «Граматичні вправи з німецької мови» (за частинами мови)

Тимоніна Т.С., вчитель німецької мови Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №7/ видавнича група «Основа»,  2011р.

6. Урок фізичної культури для учнів 3 класу за темою "Гімнастика"

Челпанова М. П. вчитель фізичної культури Павлоградської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 / Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик "Освіта" №24, червень 2005.

7. Січень 2012 р.Надання статусу експериментального навчального закладу обласного рівня Павлоградській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7

8. Квітень 2012 р. Участь у ІІ обласній науково – практичній конференції  «Актуальні проблеми формування системи управління якістю загальної середньої освіти». Ю.М.Пивоварова. Створення позитивного іміджу школи через стимулювання учнів та педагогів як засіб надання якісних освітніх послуг. – Дніпропетровськ, 2011.

9. Листопад 2012 р. Участь у Всеукраїнській  науково-практичній конференції «Філософсько-теоретичні та практико-зорієнтовані аспекти випереджаючої освіти для сталого розвитку». Ю.М.Пивоварова. Взаємодія школи із соціумом як стратегія розвитку навчально-освітнього простору в умовах випереджаючої освіти/ Дніпропетровськ, 2013.

10. Лютий 2013 р.Ю.М. Пивоварова. Взаємодія школи із соціумом як стратегія розвитку навчально-освітнього простору в умовах випереджаючої освіти// Педагогічна майстерня. – 2013. - № 2

11. Березень 2013 р.Н.М. Гречуха.  За крок до дорослого життя// Виховна робота. – 2013. - № 3

12. О.Г.Мельникова. Виховання творчої особистості учня засобами театралізованого мистецтва // Педагогічна майстерня. – 2013. - № 4