Матеріали самооцінювання якості освітньої діяльності

Самооцінювання якості освітньої діяльності Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 за 2019-2020 н.р.

Висновок про якість освітньої діяльності, внутрішню систему забезпечення якості освіти Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 за 2019-2020 н.р.

У 2021 році був проведений позаплановий інституційний аудит управлінням Державної служби якості освіти в Дніпропетровській області

Результати самооцінювання освітньої діяльності Павлоградської ЗШ №7 за окремими напрямками у 2021-2022 н.р.

Самооцінювання з напряму освітнє середовище в Ліцеї №7 Павлоградської міської ради 2022-2023 н.р.

Висновок про якість освітньої діяльності, внутрішню систему забезпечення якості освіти за напрямом Освітнє середовище закладу освіти Ліцею № 7 Павлоградської міської ради за результатами самооцінювання 2022-2023 н.р.

Самооцінювання якості освітньої діяльності Ліцею № 7 Павлоградської міської ради в інформаційно-аналітичній системі зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти «EvaluEd» у 2022-2023 н.р.