The English nawspaper «School Rainbow»

Англомовна шкільна газета “School Rainbow”

Що таке веселка майже кожен знає

Кольори, що радість нам приносять завжди

Тож не дивна назва нашої газети «Шкільна веселка» “School Rainbow”

З неї ти дізнаєшся Де? Коли? і Що? В школі нашій  відбувалося

Як хлопці та дівчата змагалися, як свято міста відбувалося,

Як старшокласники були учителями.

А то того ще й англійською.

З лютого 2012 року в нашій школі виходить періодичне (чотири рази на рік) видання першої у місті шкільної англомовної газети під  назвою “School Rainbow”, що означає «Шкільна Веселка». Створювати газети власноруч не є чимось дивним для школярів, у багатьох школах міста є власні газети, котрі випускаються учнями, але ж не на англійській мові.

Редактором газети є  вчитель англійської мови Ковтун О.М., кореспонденти, це діти 5 - 11 класів. Найактивнішими учасниками є учні 6 – Б класу: Дорофєєв Олександр, Коломоєць Катерина, Крьока Маргарита, Павленко Анастасія, Полішко Ілля; 7 – А класу: Єгорова Тетяна, Іванова Аліна та учениця 11 – А класу Кудрицька Ольга.

Будь хто може  спробувати свій талант як письменника та до того ж ще й попрактикуватись в англійській мові. Учні пишуть про ті події, які відбуваються у школі, а їх у нас дуже багато це і  наші свята до Дня міста, Дня перемоги, новорічні розваги і спортивна спартакіада та багато чого іншого.

В 2013 році газета стала лауреатом Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

School Rainbow № 4

School Rainbow № 6