The English newspaper «School Rainbow»

Англомовна газета “School Rainbow”

Що таке веселка майже кожен знає

Кольори, що радість нам приносять завжди

Тож не дивна назва нашої газети «Шкільна веселка» “School Rainbow”

З неї ти дізнаєшся Де? Коли? і Що? В школі нашій  відбувалося

Як хлопці та дівчата змагалися, як свято міста відбувалося,

Як старшокласники були учителями.

А то того ще й англійською.

З лютого 2012 року в нашому закладі виходить періодичне (чотири рази на рік) видання першої у місті  англомовної газети під назвою “School Rainbow”, що означає «Шкільна Веселка». Створювати газети власноруч не є чимось дивним для школярів, у багатьох школах міста є власні газети, котрі випускаються учнями, але ж не на англійській мові.

Започаткувала випуск газети вчитель англійської мови Ковтун О.М., естафету продовжили Трухляєва К.В. та Котенко О.С., а кореспонденти - це здобувачі освіти 5 - 11 класів.

Будь-хто може  спробувати свій талант як письменника та до того ж ще й попрактикуватись в англійській мові. Діти пишуть про ті події, які відбуваються у закладі освіти: Дні батьківства, свята приурочені Дню міста, новорічні розваги, спортивна спартакіада, екологічні марафони та акції, предметні тижні "Територія щасливого дитинства".

В 2013 році газета стала лауреатом Міжнародного конкурсу шкільних медіа.