Батьківський танцювальний колектив «Сім&я»

Наш заклад є Резиденцією творчості, яка веде до площі Родоводу, Ррозташована на вулиці Співробітництва та взаєморозуміння.

Навчаємо: цікаво, радісно, доступно, творчо;

Розвиваємо: допитливість, увагу, фантазію, мислення;

Виховуємо: в умовах співдружності;

Впроваджуємо: співпрацю педагогів, батьків та школярів на шляху до професіоналізму, досконалості, самобутності та креативності.

Реалізовуючи педагогічно-батьківський проект «Виховуємо та навчаємо разом» у нашому закладі запроваджено діалогізацію сімейно-шкільного життя, бо саме батьки є безпосередніми замовниками і активними учасниками освітнього процесу, батьки є модернізаторами згуртованості, порозуміння, натхнення, творчості, підтримки. Ми спільними зусиллями вибудували школу-соціум, регіональний центр на засадах випереджаючої освіти, освітній заклад, відкритий для батьків-однодумців, простір  для партнерства. Суттєво змінилася роль і місце батьків в освітній політиці закладу, активно вивчаємо позицію батьків, враховуємо її при організації профільних класів, додаткової освіти, виборі напрямків виховної роботи. Знайомлячи  батьків  з організацією освітнього процесу, умовами, у яких перебувають діти, рівнем професіоналізму та педагогічної майстерності вчителів, вони влилися в нашу дружну родину.

Любов до танцю зуміла полонити їх серця. Саме батьки стали головними героями українських Вечорниць, ярмарків «Від станції Козацької до станції Театральної», шкільного мюзиклу «Шкільне царство», театралізованого дійства «Душа ти наша, Масляна», вистави «Територія щасливого дитинства». Учасниками батьківського танцювального колективу є вчителі нашого закладу, батьки з паралельних класів, як початкової , так і середньої та старшої ланок. Репертуар батьківського колективу різноманітний: від вальсу, до запального українського «Гопака», зворушливого танцю «Синя хустинка», який присвячували воїнам другої  світової війни, в рамках випускних вечорів лірична постановка «Татусь та  донька» та неперевершеного  «Диско -90». Танцювальний батьківський колектив «Сім&я» став окрасою позакласних виховних заходів:

• Зустріч керівників закладів освіти міста Енергодара Запорізької області на базі нашого закладу з теми «Діалогізація сімейно – шкільного життя через впровадження  в освітній процес батьківської громадськості».
  • Міські урочистості, в рамках святкування Дня Примирення та Перемоги у другій світовій війні «Дорогою пам’яті йти по життю 1939-1945 р.р.»;
  • «Душа ти наша, Масляна!», в рамках міського семінару заступників директора з навчально – виховної роботи;
  • Випускний вечір «Шкільні роки – роки щасливого дитинства»;
  • Танцювальний марафон в рамках місячника «Молодь за здоровий спосіб життя»;
  • Вересневий ярмарок «Від станції Козацької до станції Театральної»;
  • День батьківства «Територія щасливого дитинства»;
  • Спеціальні репортажі ПТРК.

Переможці Міського щорічного конкурсу «Творче досягнення року – 2018» Міський щорічний конкурсі в номінації «Краща соціально-культурна подія або акція»