Профілактика правопорушень неповнолітніх

Інформація для дітей та батьків!

УВАГА!   Неформальний молодіжний рух дітей та учнівської молоді "Ч(П)ВК Редан" та "Офники"

На території Дніпропетровської області виявлено активність молодіжного руху “Ч(П)ВК Редан”. Вказана течія складається здебільшого з молоді неформальної зовнішності: довге фарбоване волосся, вподобання «аніме». Конкретна ідеологія відсутня, але полягає  в тому, щоб дати відсіч тим, хто їх пригнічує.

image

Вказаний рух сягає корінням японського аніме «Hunter x Hunter», де за сюжетом діє злочинна організація «Гней Редан», метою яких є влаштування масових заворушень та бійок у ТРЦ. Представники субкультури називають себе неформалами, та зазначають, що не асоціюють себе з приватною військовою кампанією, а назвали та лише «жартома» та поступово від нього відмовляються. В про стояння руху «Редан» створюється неформальний рух «Офники» (підлітки 14 років), які не визнають їх представників та вступають з ними у фізичне протистояння.

image

Так на території області вже зафіксовано активність вказаних ініціатив, а саме у центральних частинах Дніпра відбулося скупчення молоді, яка також частково пересувалася по місту невеликими групами, зокрема у торгівельних центрах.

image

З метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх:

Відео-звернення до батьків щодо контролю за дозвіллям їх дітей

Інформація від Національної поліції України