Методична робота

Навчальний рік... Журнали і конспекти,

Все, що освіті корість принесе:

Реформи в школі і нові аспекти,

Ось так робота методична, перш за все!

“Трансформація школи-соціуму - моделі сприяння сталого розвитку - в регіональний центр на засадах випереджаючої освіти”

Пріоритетний напрямок методичної роботи в школі:

Виявляти;
Розвивати;
Зрощувати творчість.

Системність усієї методичної роботи забезпечує комплексне планування засідань методичної ради, педагогічної ради, а також усіх методичних підрозділів навчального закладу відповідно до методичної проблеми, над якою працює педагогічний колектив.

Плануючи методичну роботу, враховуємо зв’язки між формами її організації.

Абетка молодого педагога

Від творчого вчителя - до творчого учня

Вступ

Інтелектуальна обдарованість реалії, проблеми, перспективи