Патріотичне виховання

в Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7

Патріотичне виховання в школі завжди було пріоритетним. Значна частина традиційних для школи класних годин мають патріотичне направлення: перший урок «Україна – єдина країна», класні години до Дня визволення України від фашистських загарбників, до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій, до Дня збройних сил України та інші.

День міста в школі проходить у формі масштабних заходів у мікрорайоні. Так у 2014 році на урочистості були запрошені жителі мікрорайону, батьки учнів та воїни АТО, які проходять лікування в міській лікарні. Заходи до Дня Перемоги також проходять для всього мікрорайону та з участю учнів школи в міських заходах.

Почесним обов’язком для школи є догляд за Пам’ятним знаком першого залпу визволення Павлограду. Багато років поспіль школа співпрацює з Радою ветеранів мікрорайону 40 років Жовтня, учні відвідують музей прикордонників на базі Ради ветеранів. Кожного року школярі відвідують міський історико-краєзнавчий музей.

У зв’язку з складною ситуацією, учні школи відвідують воїнів АТО, які проходять лікування в міській лікарні, малюють листівки та плетуть камуфляж. Учням-переселенцям організовують матеріальну підтримку.

З року в рік в школі ведеться серйозна робота з патріотично виховання, спрямована на формування гармонійної особистості, яка поділяє національні цінності, готова їх розвивати та реалізовувати в житті.

Нормативні документи з патріотичного виховання в школі