Наші друзі

1971 рік – перший навчальний рік Павлоградської загальноосвітньої школи №7. Ось уже 40 років наша школа є осередком культури та жвавого життя дітей та молоді. Плине час…Змінюються покоління, ЗШ №7 щорічно зустрічаючи необізнану малечу, відкриває шлях у майбуття освіченим громадянам.

З перших років роботи нашої школи – поряд наші друзі: шахта «Благодатна» (директор шахти Косий Ю. П.). Ця шахта ще з радянських часів є нашим шефом. Щорічно ми отримували від них суттєву підтримку. Не так давно шахта надала можливість найкращим учням-спортсменам школи побувати на головному стадіоні нашої країні «Донбас Арені». Така увага з боку наших друзів має свої дивіденди. Значний відсоток працівників шахти – це наші випускники.

З лютого 1994 року на селищі організували Раду ветеранів. Ця організація об’єднала понад чотирьохсот ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни. Голова Ради Теперик Алла Іванівна, замісник – Ковтанюк Федір Климентійович змогли згуртувати великий та дружній колектив. Рада працює під девізом: «Спіши робити добро». Учні нашої школи часті гості на святкових концертах, заходах.

Ще один надійний друг є у нашої школи. Це – ООО «Корнер Лімітед».

У лютому 1992 року у комерційних цілях була створена ця фірма. Очолив її Тихонов Володимир Миколайович.

Влітку 1994 року на кошти фірми «Корнер Лімітед» на пустирі, що розкинувся по вулиці Гагаріна, був зведений ринок «Новий».

Сьогодні фірму очолює випускниця нашої школи Тихонова (Карнаух) Олена Миколаївна. Учні нашої школи – часті гості фірми. Приходимо зі святковими концертами, привітаннями. Гарний настрій гарантовано усім!

Багато у нашої школи друзів. Але найперші друзі – батьки. Наша школа – це другий дім для наших учнів. Вони навчаються у світлих, затишних класах. Завдяки підтримці батьків у школі та класах створюється зручний та затишний осередок для дітей.