Ділова гра

25 січ. 2018
Ділова гра

23 січня 2018 року Школа молодого педагога запросила молодих та малодосвідчених вчителів на ділову гру «Маю думку..» З метою підвищення професійної компетентності педагоги мали можливість познайомитися з практичним застосуванням різнопланових інноваційних технологій, які можна впроваджувати в роботу з молодшими школярами. Заняттю передувала вправа «Давай знайомитись» та вправа  «Два мішечки», на стікерах  різним кольором вчителі відверто вказували те, що заважає, та що допомагає  їм під час впровадження інновацій в світній процес. Вони потренувалися у складанні вірша «5 рядків за правилами», слова були запропоновані інновація, особистість. Розвиток, компетентність. Робота з дітьми  - творчий процес. Творчість вчителя виявляється і в умінні прогнозувати, який із прийомів дасть бажаний ефект, і в передбаченні реакції дитини, і в здатності індивідуалізувати педагогічні прийоми. Одностайно учасники гри визначили, що ефективними  є прийоми, які базуються на інтерактивних формах. Вправа « Про мене сказали б» дала можливість відпрацювати в молодих педагогів уміння рефлексувати й оцінювати особливості власної професійної спрямованості з позиції сторонньої людини. А імідж сучасного вчителя складають любов, порядність, сучасність, організованість, активність, творчість та креативність. Творча індивідуальність і неповторність молодих та малодосвідчених педагогів розкрило домашнє завдання «Що таке радість?»:

…Мені для радості привід не треба.

Було б здоров’я – це моє кредо.

Щасливі рідні, здорові близькі.

Сніжок на дворі й не дуже слизько…

(Лісніченко І.О., вчитель початкових класів)

Що таке радість? Це стан, коли на серці прекрасно – обережно іди, і його не розбий. Радість – це совість чистенька без плями, це мир в моїм серці….

(Лактіна О.О., вчитель початкових класів)