Єдиний урок «Час історичного вибору»

22 січ. 2018
День Соборності України

22січня 2018 року у Павлоградській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №7, був проведений єдиний урок « Час історичного вибору», приурочений Дню Соборності України. У школі відбулися бесіди: «Україна Соборна – моя гордість і слава», години спілкування «Соборність-це єдність і злагода» в шкільній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Україно, мій духмяний дивоцвіт, через терни йшла скільки літ»    з метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України.

22 січня 1919 року залишило глибокий слід в історичній пам'яті  українського народу. Того дня здійснилася віковічна мрія, яку віками втілювали наші пращури - об'єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді  День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини -  в єднанні. І не лише територій, а дій і  сердець. І лише за таких умов Україна стане духовно багатою державою, якою ми будемо пишатися. Відчуття єдності, любові одне до одного допоможе кожному з нас будувати свій дім, свою правду й свою волю. Бо в єдності - наша сила і наше майбутнє!

Історична пам’ять – святиня народу, нації. У кожного народу є сторінки історії, які не можуть і не повинні  бути забуті.

Єдиний урок «Час історичного вибору»

Єдиний урок «Час історичного вибору» Єдиний урок «Час історичного вибору» Єдиний урок «Час історичного вибору»