Міський семінар вчителів фізики

1 груд. 2017
Міський семінар вчителів фізики

Фотохостинг без рекламы

І частина семінару складалася з теоретичного блоку, який пройшов у формі фізичного меседжу «Менеджмент -  невід’ємна частина педагогічного процессу» та  включав такі розділи:

Система пізнавальних, мотиваційних вправ, створених в програмі Power Point.
Програма PLIKERS в дії!

Бесплатный хостинг для хранения картинок Хостинг бесплатно

Під час практичного блоку присутніх педагогів вчитель фізики Калініченко Тамара Михайлівна познайомила з ефективною технологією активізації мотиваційного характеру уроку фізики через он – лайн платформу у вигляді  практичного заняття, під час якого були презентовані Програма  Exel як сучасний конструктор для розв’язування задач та Інтернет  як сервіс мультимедійних дидактичних вправ. LearingApps.

Www.imageup.ru - бесплатный хостинг для изображений

Далі учасників семінару чекав репортаж «Енергоефективна сьома школа позитивна», який мотивував  педагогів та учнів до енергоощадливості, пропагував дбайливе ставлення до енергоресурсів, формував свідомого екологічно орієнтованого споживача комунальних послуг.

бесплатный хостинг для хранения картинок

Завершила семінар екскурсія «Інноваційні енергоощадливі технології у плавальному басейні «Юність», яка надала можливість педагогам накопичити позитивний практичний досвід використання навчальних екскурсій як однієї із форм освітньої діяльності.

Учасники семінару надали високу оцінку творчій роботі  педагогічного колективу ЗШ №7.