Шкільний клуб «Посередник»

22 лист. 2017
Шкільний клуб «Посередник»

З метою визначення проблеми розвитку здібностей школярів через мотивацію навчальної діяльності, працю та творчий підхід педагогів шкільний клуб «Посередник» запросив 21 листопада 2017 року колег на психолого – педагогічний семінар з теми «Психолого – педагогічні проблеми розвитку здібностей учнів і якість навчання». Спільними зусиллями вчителі  з’ясовували роль діяльності у розвитку здібностей особистості,  з досвіду своєї роботи доводили  істину про те, що тільки навчання та праця є шляхом розвитку здібностей учнів. Психолог  школи Чірін І.В. , через презентаційний матеріал,  познайомив з класифікацією здібностей, а вчителі Савченко Н.Г,, Ющик Є.В., Друзь С.А., Кравченко С.О.  інформували учасників вчительського зібрання про важливі принципи роботи кожного педагога, від яких саме й залежить якість навчання.

Успіхів всім у навчанні!

Хостинг для хранения фотографий

хостинг файлов бесплатный хостинг для размещения изображений